soleada.png
4.15 (2 recenze)
Moskevská 658/41, 46001 Liberec 1

Cestovní kancelář SOLEADA s.r.o. vznikla v roce 2004 a nepatří tak mezi tradiční české cestovní kanceláře. Přesto si své místo na trhu vydobyla poměrně rychle a přesvědčivě. Od svého vzniku se totiž orientuje na zájezdy na jihoamerický kontinent, který další cestovní kanceláře poměrně pomíjely.

Vzhledem k množství zkušeností a znalostí, které za dobu své existence pracovníci CK SOLEADA s.r.o. získali, si u nich můžete být jisti, že vám jejich poznávací zájezdy přinesou maximální možnou míru poznání míst, které s nimi navštívíte. Výhodou je i to, že se cestuje v malých skupinkách do 12 lidí.

Kromě uvedených poznávacích zájezdů pak cestovní kancelář SOLEADA s.r.o. zajišťuje také okružní plavby po Karibiku, v Atlantském oceánu a speciálně také polární plavby (Antarktida, Arktida, Grónsko atp.).

5 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Pozitivní překvapení!
4.7( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Chtěli jsme s přítelem vyrazit na nějakou exotickou dovolenou tak jsme začli sledovat letenky a číst cestopisy a zjišťovat kam bychom jeli a co všechno bychom tam chtěli vidět. Pak jsme naraazili na článek tady na mahalu o tom, že ty úspory při cestování na vlastní pěst jsou zase vykoupené časem, který se tomu musí věnovat a který taky něco stojí. No zamysleli jsme se nad tím a když jsme si řekli, kolik hodin jsme proseděli u počítače jen abychom vymysleli, kam bychom vůbec chtěli jet (a teď nemyslím konkrétní trasu, ale jen zemi 😀 😀 ) a abychom sledovali letenky, tak nám došlo, že ta úspora za to fakt nestojí.. Proto jsme začali koukat na cestovky a hotové poznávací programy.

Známá nám doporučila Soleadu, protože s nimi byla ve střední Americe a byla nadšená. Tak jsme jim zavolali, objednali se a na schůzce s nimi probrali naše představy. Poradili nám vyrazit do Mexika (chtěli jsme hlavně super koupání, možnost šnorchlování u korálových útesů a taky nás hodně zajímá historie a právě tohle všechno Mexiko nabízí) tak jsme zjistili co a jak a nakonec s nimi uzavřeli smlouvu. Byli jsme trošku nervózní, protože jsme o téhle cestovce předtím nikdy neslyšeli a víme, že je to spíše malá cestovka. Ale bylo pro nás velmi milé překvapení, jak skvěle byl celý zájezd organizován, měli jsme skvělého průvodce, ubytování, byla tam fajn parta lidí.

Prostě paráda!!! Musím opravdu velice chválit, byl to nejkrásnější cestovatelský zážitek v mém životě. Takže tuhle cestovku s klidným svědomím moc doporučuji, není sice tak známá, ale možná o to lepší přístup ke svým zákazníkům má. Aspoň takový dojem z ní mám.

Děkujeme!

1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Zazil jsem lepsi
3.6( Komunikace 4.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 3.50 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 3.50 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Kdyz to srovnam se sluzbami cestovni kancelare ESO TRAVEL tak je tam docela rozdil. U ESA jsme meli vse zajisteno lepe, organizace byla profesionalnejsi. Na druhou stranu ESO vychazi obvykle draz. Vyplati se u nich pockat na nejake slevy… Ale jinak si moc stezovat nejde, v dane cenove relaci je to v pohode.

Zobrazuji 2 výsledky
soleada.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek