monatour.png
2.98 (4 recenze)
Pražská 165, 280 02 Kolín

Cestovní kancelář MONATOUR a.s. vznikla sice v roce 2010, ale její historie sahá až do roku 1992, kdy majitelé CK fungovali ještě jako fyzické osoby.

Již od roku 1992 se CK Monatour zaměřuje na poznávací zájezdy do frankofonních zemí, ovšem v průběhu let se nabídka zájezdů u této cestovní kanceláře rozšířila o celou řadu dalších zemí a zaměření zájezdů.

Dnes tak můžete v nabídce MONATOUR a.s. najít zájezdy do řady evropských destinací a vybírat si můžete jak z nabídky klasických pobytových zájezdů, tak i z řady poznávacích zájezdů, ale najdete u ní také zájezdy do termálních lázní či na hory.

4 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Poměrně OK, delegát k ničemu
3.3( Komunikace 4.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 0.50 | Odpovídalo nabídce? 3.50 )

Není moc co psát, zájezd byl hezký, dovolenou jsme si jako celek hodně užili, ale nepochopili jsme funkci delegáta. Bus nás zavezl k nějakému hotelu, u kterého jsme hned věděli, že není náš. bylo nám jen řečeno, že náš hotel je hned za rohem, takže jsme se s kufry hrkali pěšky po štěrkové cestě (kolečka na kufrech asi trpěla a navíc to moc nejelo). Ubytovávali jsme se sami (jak by to zvládl někdo, kdo neovládá jazyky netuším), schůzka s delegátem se nekonala… v podstatě delegát jako takový tam možná ani nebyl.

Jinak bylo všechno v pořádku, ale asi jen proto, že se nic nestalo a nemuseli jsme nic řešit. Znova s nimi na dovolenou pojedu jen když nebude jiná možnost.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
V pořádku
4.4( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

BYli jsme s nimi u moře 2x a nikdy nebyl problém, ubytování vždycky připravené a čisté. Jelikož jsme jedlíci, tak si potrpíme na dobré jídlo a s tím jsme taky nikdy problém neměli. Delegátka příjemná, byť se mohla stavovat častěji a určitě by mohla lépe vést nástěnku, kde nebyly už rok žádné aktuální informace. Kdyby jsme ale něco potřebovali, zavolali bychom jí na telefon, takže v tomto ohledu problém není, je to spíše detail.

S Monatour bych klidně jela znova a klidně bych ji i doporučila známým.

1 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Tossa Beach - krásný hotel
4.2( Komunikace 4.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 3.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Byli jsme ve Španělsku v hotelu Tossa Beach a nemůžeme si stěžovat. Všechno zařízeno dle toho,co nám bylo slíbeno. Dovolenou jsme si moc užili a určitě s CK Monatour pojedeme znova.

Varování

Poslední týden v červnu 2022 jsme s touto cestovní kanceláří absolvovali zájezd do Španělska. Byli jsme velice zklamaní. Na letišti v Barceloně si nás vyzvedl delegát a rozvážel nás po hotelech, naší malou skupinu vysadil cca 200 metrů od hotelu s tím, že nám v dálce ukázal hotel, a že to zvládneme. Zvládli jsme to, ale to, že jsme nikdo neuměl cizí jazyk, bylo ubytování a vyřízení všech náležitostí velice stresující. V týdnu pobytu se delegátka ukázala jen jednou, ale měli jsme její telefoní kontakt. Cesta domů …. rozhodla že už nikdy neoslovíme tuto cestovní kancelář. Dvě hodiny před odletem nás vysadil delegát u letiště v Barceloně s tím, že je to stejné jako v Praze na letišti a odjel. Absolutní nezájem ze strany delegáta. Najít odbavovací prostory pro neznalé cizího jazyka…..bylo to velice, opravdu velice těžké, navíc nás tlačil čas odletu. Odlet jsme stihli, ale šlo ve finále o pouhé minuty a let domů jsme málem propásli. Ještě nikdy jsem nezažila takový nezájem o klienty ze strany cestovní kanceláře, proto jsem se rozhodla napsat tuto recenzi abych ostatní varovala.

Zobrazuji 4 výsledky
monatour.png před 8 roky
Zobrazuji 1 výsledek