Ověřeno
Czech Vertical White.jpg
Czech Vertical White.jpg
Czech Horizontal White.jpg
4.85 (2 recenze)
Pobřežní 249/46, Praha 8
Pořežní 249/46 Praha 8 18600 CZ

Jsme specializovaná cestovní kancelář. CK GRAND AFRIKA tvoří tým uznávaných odborníků, kteří Africe opravdu rozumí. Nabízíme široké portfolio zájezdů od zájezdů stadardních až po speciální přání pro náročné klienty. Zprostředkujeme vám návštěvu destinace a zájezdy, které sami známe a kterým opravdu rozumíme. Naprostou většinu destinací jsme sami procestovali a osobně vyzkoušeli. V destinacích spolupracujeme výhradně s ověřenými místními partnery a profesionálními průvodci.

Garantujeme vám individuální, přátelský a profesionální přístup. Klienti oceňují naši odbornost, individuální přístup a dlouholetou osobní zkušenost s cestováním a realizací zájezdů.

Co s námi získáte?

Vždy se vám bude věnovat odborník. Po celou dobu přípravy itineráře Vaší cesty budete mít možnost konzultovat program se specialistou, který destinaci zná.

Individuální zájezdy na míru nebo v malých skupinách. Poznávací a pobytové zájezdy, expedice a safari i speciální zážitky, které ostatní tuzemské cestovní kanceláře nenabízejí. Každý itinerář Vám rádi upravíme podle vašich požadavků zcela na míru.

Cestujte kdykoliv a přesně podle Vašich potřeb a přání. U nás nejste vázáni vázani žádnými termíny své dovolené (mimo skupinových zájezdů). Většinu našich zájezdů můžete absolvovat celoročně, to znamená v době, kdy Vám to opravdu z časových nebo jiných důvodů hodí. Protože známe specifikace nabízených destinací a většinu itinerářů tvoříme sami vám na míru, umíme připravit zájezdy i pro období takzvané „nízké sezóny“, kdy máte šanci zažít destinace autenticky bez velkého množství turistů a také za výhodnou cenu.

Cestujete single? Většinu našich cest můžete absolvovat i jako individuální cestovatelé už od jedné osoby.

Zájezdy s českým průvodcem. V případě požadavku na českého průvodce zajistíme doprovod s českým průvodcem.

24/7 asistence. Během Vaší cesty je Vám nonstop k dispozici hotline s česky hovořícím asistentem, který je Vám vždy ochoten poradit a pomoci.

Mauritius
4.8( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.50 | Strava 4.50 | Delegát / Průvodce 4.50 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Rozhodne musíme doporučiť. Perfektná spolupráca na profesionálnej úrovni, priateľský prístup a 100% dovera. Dúfam, že si to čoskoro zopakujeme.

Horské gorily v Ugandě + Keňa 2019
4.9( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.50 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Pro zajištění třítýdenní individuální cesty do Ugany a Keni jsem původně oslovila jinou cestovní kancelář, ta však se mnou po výměně několika emailů přestala komunikovat. CK Grand Afrika byla volbou č. 2. a ssi to tak mělo být 🙂 Nejenže organizačně klapalo vše na 1*, vyzdvihnout musím zejména nadstandartní přístup a perfektní komunikaci při plánování cesty i po celý její průběh ze strany majitelky, paní Pavlíny Rojík Fulnečkové. Afrika je mou srdeční záležitostí, určitě jsem tam nebyla naposledy. Spolehlivého partnera pro realizaci dalších cest již mám 🙂

Zobrazuji 2 výsledky
Czech Vertical White.jpg před 5 roky
Czech Horizontal White.jpg před 5 roky
Zobrazuji 2 výsledky