garda travel.png
3.80 (1 recenze)
Pláničkova 3, 160 00 Praha 6

Cestovní kancelář GARDA TRAVEL s.r.o. vznikla v roce 2012, ale činnost jejích pracovníků sahá přes 6 let dozadu. Od svého vzniku se zaměřuje výhradně na Itálii, konkrétně na oblast okolo jezera Lago di Garda v severní Itálii.

Díky opravdu extrémně úzké specializaci si můžete být jisti, že okolo jezera Lago di Garda jen velmi těžko seženete lepší nabídku, než kterou vám připraví CK GARDA TRAVEL s.r.o..

S cestovní kanceláří GARDA TRAVEL s.r.o. máte prostě jistotu kvalitních služeb vycházejících s mnohaletou zkušeností s konkrétním produktem.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Velká spokojenost
3.8( Komunikace 5.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 2.50 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

pomáhali nám zařizovat ubytko u jezera, dali nám super informace, rady a tipy na výlety po okolí, doporučili moc hezké ubytování… není si na co stěžovat. U jiných cestovek jsem měl problém třeba s tím, že nám posílali pozdě pokyny a nbeo že ubytování nebylo úplně dle toho, co nám cestovka slibovala, u Garda travel vše sedělo, vouchery jsme měli s velkým předstihem, takže pohoda a doporučuji.

Nehodnotím jen dopravu, protože jsme jeli vlastním autem. A delegáta taky ne, protože jsme jej nijak nevyužili.

Zobrazuji 1 výsledek
garda travel.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek