fede.png
3.90 (1 recenze)
Jeruzalémská 3, 110 00 Praha 1

Cestovní kancelář Fede, s.r.o. zahájila jsou činnost na konci roku 1995. Od svého počátku se specializovala na nejkrásnější oblasti Itálie, italské ostrovy a italské hory. Svou nabídkou brzy zaujala poměrně široké množství klientů, kteří jejich služby využívají nejen v letních měsících, ale také v zimě. Z cestovní kanceláře Fede, s.r.o. se tak postupem času stal specialista i na lyžařské pobyty v italských Dolomitech.

Dnes je Fede, s.r.o. zavedenou značkou na českém trhu a své služby rozšiřuje i do dalších zemí. Především do Chorvatska, Itálie, Řecka, Portugalska (také ostrov Madeira) Španělska a také na stále českými turisty poměrně (neprávem) opomínejný ostrov Malta.

Cestovní kancelá Fede, s.r.o. dodnes i po 20 letech své existence patří mezi cestovní kanceláře s velmi osobním přístupem ke svým klientům, což může být pro řadu lidí pozitivem.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Doporučuji
3.9( Komunikace 4.00 | Doprava 3.50 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

S fede jsem před třemi lety jel poprvé do Itálie lyžovat, protože krachla ck MILE, se kterou jsme jezdili předtím. Měli jsme trošku obavy, ale vše bylo v pořádku, zájezd se povedl a vše bylo zařízeno tak jak bylo domluveno. Od té doby jsme s nimi jeli letos potřetí a zatím jsme neměli žádný vážnější problém. Jen jednou se měnilo ubytování, protože v našem pokoji zůstal nepořádek po předchozích „nájemnících“ a nebyly to jen rozházené ručníky, ale opravdu bordel se vším všudy. Ale delegát se o vše postaral, čili problém v podstatě nebyl

Fede bez potíží doporučuji a sám se těším na další dovolenou na horách. Už aby to bylo (-:

Zobrazuji 1 výsledek
fede.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek