rekrea.png
4.30 (1 recenze)
Nádražní 40, 702 00 Ostrava

Cestovní kancelář Rekrea vznikla v podobě, v jaké ji známe dnes (tedy jako právnickou osobu pod názvem DCK Rekrea Ostrava s.r.o.) v roce 1997. Nicméně její historie sahá daleko víc dozadu, neboť původně vznikla již v roce 1963 jako podnik tehdejšího celonárodního Ústředního svazu spotřebních družstev v Praze. V historii České republiky hrála roli národní dvojky mezi cestovními kancelářemi, samozřejmě za cestovní kanceláří Čedok.

Nicméně dnes je již CK Rekrea samozřejmě součástí celého trhu cestovních kanceláří pod názvem DCK Rekrea Ostrava s.r.o. a od svého počátku se na něm snaží profilovat jako cestovka, která se zaměřuje na nabídku ubytování v chatách, chatkách, penzionech a hotelích v několika zemích Evropy, k tomu se specializuje také na lázeňské pobyty a jako jedna z prvních přišla s programem zaměřeným na cestování seniorů.

Dnes se tak s cestovní kanceláří DCK Rekrea Ostrava s.r.o. můžete podívat do zemí jako Chorvatsko, Itálie, Řecko, Slovinsko, ale samozřejmě také po České republice, která v nabídce CK Rekrea hraje prim.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Vše v pořádku - Rekrea
4.3( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.00 | Strava 3.50 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 4.00 )

Jeli jsme s nimi už několikrát a nikdy nebyl žádný velký problém. jednou jsme museli čekat na opravu busu, protože měl defekt ale to se prostě stane. A jednou jsme měnili chatku v Chorvatsku, protože byla nějaká prohnilá ale delegát se o vše postaral takže taky vše OK. Rekreu mohu doporučit, navíc je přímo v centru Ostravy takže, je to kousek i z práce 🙂

Zobrazuji 1 výsledek
rekrea.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek