datour.png
3.08 (4 recenze)
Turinského 1671/4, 500 02 Hradec Králové

Cestovní kancelář Datour s.r.o. vznikla v roce 2003 a zaměřuje se na zájezdy do Rakouska, na řecký ostrov Korfu a v nabídce má také řadu zajímavých zájezdů pro seniory do mnoha zemí Evropy.

Výhodou CK Datour s.r.o. je to, že pro klienty nabízí odlety z Pardubic.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
datour je super, osobní přístup
4.4( Komunikace 5.00 | Doprava 3.50 | Ubytování 4.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

my s nimi byli už několikrát a vždycky vše klaplo na jedna. hlavně to že se opravdu snažili, radili nám co a jak, byl to takový osobnější přístup. Když jsme na lyže jeli předtím s nev damou tak to bylo takové že jsme si připadali jen jako čísla,tady byl ovidět že to není taková velká cestovka a snažili se o hodně více.

nemám co vytknout snad jen autobusy by mohly být trošku lepší ale co bych za ty peníze chtěl. Jo a jak si někteří lidi stěžujou na to že ve francii na horách mají malé pokoje tak za to cestovka fakt nemůže – francouzi prostě tak šíleně malé pokoje mají všude, byli jsme tam víckrát a bylo to vždycky to samé. zlatá Itálie nebo Rakousko.

1 z 1 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Neprofesionalita.....
1.0( Komunikace 1.00 )

Dobrý den,

než začnu psát tak musím objektivně říci,že zájezd jsem měl uzavřený přes cestovní agenturu:

Cestuj.cz a ta následně s cestovní kanceláří Datour s.r.o. ,což jsem vyčetl až následně na smlouvě po jejím elektronickém doručení.

Smlouvu  jsem uzavřel ještě v listopadu v minulém  roce (2016)  a zaplatil zálohu se všemi tzv.výhodami včasného nákupu a rezervace na 8.denní letecký zájezd do Řecka na ostrov Korfu s polopenzí do hotelu Athena pro dvě osoby, v únoru doplatil zbytek a byl jsem cestuškou s Cestuj.cz ujištěn, že je vše v pořádku a podrobnosti mi budou později elektronicky přeposlány….jenže co se nestalo 19.května (2017) mi bylo ze strany Cestuj .cz oznámeno, že, zájezd byl sice včas uzavřen, zaplacen  a splněny všechny závazky  vůči CK Datoor (Hradec Králové)-  slečna Letuška se mi velice omlouvá, že ze strany hoteliera  došlo k tzv. overbookingu a nemají pro nás místo, jako kompenzaci nám nabídli slevu 700.KČ na osobu a ubytování v hotelu (v blízkosti) Alkyon což jsem po přečtení recenzí a zhlédnutí bodrobností na internetu jednoznačně vyloučil a trval na původní dohodě.

Následovala ještě jednou omluva (ze strany CK DAtoor ani slovo,neměl jsem s nimi asi přímo podepsanou smlouvu) a veškeré uhrazené peníze mi byly vráceny na účet a mohl jsem si (vesele) od června vybírat novou dovoleno již za jiné ceny a hl.se trefit do termínu, protože v práci už to změnit pochopitelně nešlo…..jinak jsem koukal na (náš) hotel Athena v daném termínu (12-19.08) tak od jiné CK tam volný termín stále je , ale skoro za dvojnásobnou cenu,co si o tom všem myslet…profesionální CK uzavře s hotely takovou smlouvu, že si to prostě nemůže dovolit, popřípadě nabídne kompenzaci o stupeň víš a né naopak……příště tedy jedině smlouva přímo z CK  a jasně (písemně) nastavenými pravidly (bez odkazu na všeobec.podm.) ale určitě už nikdy s CK DAtoor.

 

  • Egon
    Doplněno: Omlouvám se přesný název CK Datour s.r.o.( Hradec Králové)!
4 z 5 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Super, spokojenost!
4.5( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Mohu srovnávat, byla jsem s nimi v létě v Anglii na poznávačce a v zimě zase na lyžích a oba zájezdy byly úplně v pohodě – vše zajištěno, ubytování hezké, doprava byla taky v klidu (akorát u té anglie se nám v buse pozvracela jedna paní tak to bylo takové…..nechutné 🙂 Ale za to cestovka nemohla, že). Nemohu si na nic stěžovat všechno bylo dle toho co nám slíbili.

1 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Nic moc
2.4( Komunikace 2.00 | Doprava 0.00 | Ubytování 2.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 2.50 )

Byli jsme s nimi s přítelem v lednu v Alpách a bylo to dost o ničem – hnusné malé zatuchlé vlhké pokoje, kde jsme se skoro nevešli ani ve dvou lidech. Dost hrozné obchodní podmínky, museli jsme urgovat pokyny… prostě nic moc, znova s Datourem asi nepojedeme. Dopravu jsme měli vlastní tak nehodnotím.

Zobrazuji 4 výsledky
datour.png před 10 roky
Zobrazuji 1 výsledek