consultour.png
4.30 (1 recenze)
Vinohradská 1595/3, Praha

Cestovní kancelář CONSULTOUR s.r.o. vznikla v roce 1995 a od svého počátku se orientuje na zájezdy do Itálie, přičemž nabízí pobyty prakticky po celé Itálii. Specializuje se jak na pobyty letní, tak i na lyžařské zájezdy, v jejich prodeji patří mezi špičku v České republice.

Velkou výhodou cestovní kanceláře CONSULTOUR s.r.o. je její úzká specializace. Díky tomu, že v nabídce má pouze Itálii, nabízí opravdu profesionální služby, které za dlouhou dobu své existence již má dotažené takřka k dokonalosti. Neustálé vylepšování nabídky zajišťování nových ubytovacích kapacit pak zajišťuje, že s touto cestovní kanceláří vždy můžete objevit novou italskou destinaci, o které jste třeba neměli ani tušení.

Hledáte-li dovolenou v Itálii, zkuste se obrátit na CK CONSULTOUR s.r.o. a uvidíte, zda kvalita jejích služeb skutečně odpovídá praxi, kterou s prodejem zájezdů do Itálie tato CK má.

3 z 3 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
dobre sluzby, ochota
4.3( Komunikace 5.00 | Doprava 3.00 | Ubytování 4.00 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 5.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

V consultouru jsou moc ochotni, radi poradili, pomohli, dali nam tipy na dobre ubytovani a na vylety po okoli. Byli jsme s nimi moc spokojeni a urcite je vyuzijeme znova.

Jen doprava byla horsi, bylo to takove zmatene presedani, zdlouhave rozvazeni, ale to neni nic, co by se nedalo zvladnout, jen to bylo unavne.

doporucuji

Zobrazuji 1 výsledek
consultour.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek