Alex.png
4.30 (2 recenze)
Písnická 363/2, 142 00 Praha 4

Cestovní kancelář Alex vznikla v roce 1990 a již od počátku se zaměřovala na některé destinace v Řecku. Během své existence se nabalovaly další a další řecké destinace a ostrovy a dnes je CK ALEX, s.r.o. jedním z největších specialistů na Řecko v České republice. Od roku 2014 pak spadá do skupiny společnosti Čedok.

Kromě zájezdů do Řecka dnes již cestovní kancelář Alex pořádá zájezdy také do Bulharska, Španělska, Itálie, Tuniska, Egypta a Albánie. Snahou cestovní kanceláře Alex není nabízet zájezdy za nejnižší možnou cenu, ale nabízet kvalitní služby s největší možnou přidanou hodnotou. Snaží se o maximální znalost jednotlivých destinací, aby svým klientům mohli nabídnout to nejlepší za rozumné ceny.

Chystáte-li se proto do Řecka na dovolenou a nebo pokukujete po některé z dalších zemí, do kterých CK ALEX, s.r.o. pořádá zájezdy, podívejte se i na jejich nabídku, třeba vás nějaký zájezd zaujme.

2 z 2 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
O.K.
4.5( Komunikace 5.00 | Doprava 4.00 | Ubytování 4.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

Cestovka splnila všechna očekávání, která jsem k nim po slibech známých měla. Zájezd byl v pořádku, ubytování krásné, neměli jsme problém. Snad jen kamarádi brblali, že se jim pořád ucpává odpad ve sprše (před apartmány nebyla sprcha nebo aspoň hadice na umytí nohou po příchodu z pláže, takže to šlo všechno do odpadu, což není moc dobré a mohli by na tom zapracovat – nechápu, že to Řeky nenapadne, když to tam musí pořád řešit, přece), ale to jsou drobnosti.

3 z 4 lidí považuje tuto recenzi za přínosnou
Poměrně vysoké ceny
4.1( Komunikace 4.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 4.50 | Strava 4.00 | Delegát / Průvodce 3.50 | Odpovídalo nabídce? 3.50 )

Koupili jsme u nich zájezd na Korfu, kde jsme náhodně potkali pár známých (z práce) a zjistili jsme, že máme zájezd poněkud dražší než oni. My jsme byli spokojení, ale příště si asi ceny více srovnáme než něco koupíme, protože Alex je zřejmě mezi dražšími cestovními kancelářemi. Mimoto jsme si ale dovolenou užili.

  • Ondra, MAHALO.cz
    Nechci se rozhodně nějak zastávat CK Alex, ale s tou cenou to může mít víc důvodů. Oni jsou sice možná trošku dražší než řada jiných cestovek, ale cena mohla být výrazně odlišná i z toho důvodu, že to známí z práce koupili třeba v nějaké akci (first minute, last minute) nebo mají nějaké zákaznické slevy apod. Musela byste srovnat ceny v konkrétním termínu, pro konkrétní typ ubytování/dopravy/stravy, a to vše ke konkrétnímu datu. Určitě ale doporučuju na dovolené neřešit, kdo kolik platil - tohle nikdy nevede k ničemu dobrému. Vždycky to naštve minimálně jednu stranu, takže těmto debatám se vyhněte. Když jste zájezd kupovali, byl pro vás za atraktivní cenu, proto jste ho koupili. A to je důležité a víc nemá smysl nad tím hloubat.
Zobrazuji 2 výsledky
Alex.png před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek