Afrodita.jpg
4.80 (1 recenze)
Vodičkova 17, Praha

Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o. je pražskou cestovní kanceláří, která vznikla teprve v roce 2010. Nejedná se tedy sice o tradiční českou cestovní kancelář, teprve o své místo na trhu cestovního ruchu v Česku bojuje.

V nabídce CK Afrodita najdete především Řecko, konkrétně pak pořádá zájezdy na ostrov Kréta, Kypr a Karpathos. Mimo své hlavní destinace, tedy Řecka, pořádá Afrodita zájezdy také do Turecka, na Sicílii a zajišťuje také pobyty v Istanbulu či v maďarských lázních Sárvár.

Zda se podaří cestovní kancelář Afrodita zapadnout mezi tradiční cestovní kanceláře, ukáže teprve čas, nicméně nabídku má zajímavou a hledáte-li tedy zájezd do některé z uvedených destinací, podívejte se, jestli nabídky, které připravuje Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o. nejsou to, co hledáte.

CK Afrodita
4.8( Komunikace 5.00 | Doprava 5.00 | Ubytování 5.00 | Strava 5.00 | Delegát / Průvodce 4.00 | Odpovídalo nabídce? 5.00 )

S CK Afrodita cestujeme již několik sezon, sjejich službami jsme spokojeni, byli jsme na Kypru hotel Salamis 2x- výborný po všech stránkách, Kypr – hotel Kaya Artemis luxusní hotel i služby a letos poprvé poletíme na Krétu , tak snad budeme opět spokojeni. Velkou pochvalu paní Košatové pracovnici CK. Vřele doporučuji tuto CK.

Zobrazuji 1 výsledek
Afrodita.jpg před 9 roky
Zobrazuji 1 výsledek