0
0

Hvězdy a miláčci této ZOO, dvě pandy Chuang Chuang a Lin Hi , stály za prohlídku určitě.Vstupné k medvídkům Panda je vyšší a platí se zvlášť před vstupem do pavilónu. Před vstupem k pandům musítevyzdezinfikovat obuv a chovat se velice tiše, nesmíte používat blesk u fotoaparátu . Pozorovat jejich hravost a roztomilost bylo opravdu vzrušující.

Chiang Mai – leží 700 km severozápadně od Bangkoku , je zde přes 300 chrámů, město je obklopené horami a překrásnou přírodou. Je zde příjemné klima , dá se sehnat slušné levné ubytování a je zde výborná kuchyně. Dá se zde studovat thajský jazyk, meditace , jóga, vaření.

ZOO Chiang Mai je asi 5 km od centra Chiang Mai proti Huai Kaeo Arboretum, zabírá zalesněný svah hory Doi Suthep. Chová až 400 druhů druhů asijských a afrických savců a ptáků. Zoologická zahrada měla svojí úrovní daleko do našich českých zoologických zahrad. Ale naším přáním bylo vidět chráněné medvídky Panda.

Otevřeno je denně od 08.00 do 19.00 hodin. Cena se platí u vstupu a je kolem 100 Bth /asi 50 Kč/. . Ubytováni jsme byli v Gaps house – penzion v centru historického města , v klidné tropické zahradě.Vegetariánská výtečná kuchyně.

V Chiang Mai jsme byli 4 dny a pak dále pokračovali do hor Severního Thajska.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .