0
0

Zkušenosti

Mezi přírodní skvosty Malajsie, Batu Caves může být nejvíce úcty-inspirovat, ačkoli zůstávají neznámé místo k mnoha západních turistů. Ve východním světě této vápence síť chrámů a 400-milión-rok-starý jeskyně, která se nachází pouhých 10 kilometrů severně od Kuala Lumpur, je stěží tajemstvím, jeskyně, zdobí 100-noha zlatá socha boha hinduistického, jsou Těžištěm festivalu hindský Thaipusam, který přitahuje více než 1,5 milionu věřících poutníků ročně. Malajsie Thaipusam festival je jedním z největších ročních shromáždění kdekoli na Zemi, která se proslavila osm-hodinový průvod, který začíná v Kuala Lumpur a vrcholí v letu 272 kroků na vrchol chrámu jeskyně. Tato náročná cesta překonává všechny Stairmaster, jak se účastníci zabývají různými projevy oddanosti při plnění různých typů „kavadi,“ nebo zátěže, celou cestu až na vrchol. Zátěž v rozsahu od džbány mléka na přenosné oltáře zdobené pavích per, oltáře jsou připevněny na každé vyznavač prostřednictvím desítek piercing, a může měřit šest stop vysoký a až 200 liber. Thaipusam není pro slabé srdce, jako oheň pěší a flagellation jsou také cvičil, i když účastníci tvrdí, že vstoupit do transu, který jim znemožňuje, aby necítila bolest, nebo dokonce krvácet. V posledních letech byly odvážné turisty a poutníky z jiných náboženství se také podílela na náročné stoupání do chrámu jeskyni jako kavadi-posli. Přestože festival Thaipusam je nejpopulárnější čas na návštěvu, Batu Caves se nemůžu-miss určení kdykoliv během roku, který nabízí výrazně hinduistické zkušenosti, malebný chrámy, barevné dřevěné plastiky a hinduistických věřících oblečený v jejich oko-lov sarongy.

Festival se koná v Thaipusam Tamil měsíce thajské, která spadá na konec ledna / začátkem února. Vstupné je zdarma, ale dostat se tam není. Nejjednodušší způsob dopravy je taxi, zařídit si řidič na vás čekat v Batu Caves, aby ses vrátil do Kuala Lumpuru, což je levnější než dostat jiný taxík později.

Veřejná doprava je také možnost. Z Golden Triangle se můžete dostat k Batu Caves autobusem (11 a 11d), které mohou být nastoupil na Puduraya autobusového terminálu. Turisté si také vzít vlak z dojíždějící KTM KL stanice Sentral na Sentul stanice.

Kurz n ‚Konec

Turisté zde naleznou několik obchodů a restaurací v blízkosti parkoviště, které slouží autentické Jižní indické jídlo za velmi přijatelné ceny. Tato oblast má také mnoho vedlejších atrakcí, včetně horolezectví a objevování jeskyně Villa a Dark Cave. A konečně, pozor na opice-dělají pro dobré fotografie, ale oni si ukrást svůj hlad a kabelky, pokud dostane šanci!

http://cs.thecircumference.org/thaipusam

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .