0
0

V andaluské provincii Córdoba se rozkládá malebné městečko Villarrubia, kde žije přibližně 3500 stálých obyvatel. Setkání s místními obyvateli pro vás bude velmi příjemným zážitkem, jelikož jsou pohostinní a k turistům většinou vstřícní. Městečko se pyšní bohatou historií a jedinečnou andaluskou atmosférou. Villarrubia je situována ve vnitrozemí ve výšce 111 metrů nad mořem.

Kolem se rozprostírá kopcovitá krajina, jež láká milovníky pěší turistiky a dlouhých procházek. Nedotčená příroda a množství zeleně jen dotváří krásný vzhled této malebné krajiny. Můžete si zde tedy užít báječnou, klidnou a ničím nerušenou dovolenou daleko od ruchu a shonu velkoměst. Turistům je zde k dispozici supermarket, obchody, restaurace, bary a kavárny.

Navštívit můžete město Córdoba ležící asi 15 km na západ. Město se pyšní osobitým kouzlem, množstvím cenných historických památek a máte možnost zde poznat typický a pravý andaluský život. V centru města se můžete kochat impozantní Mezquitou, která je zdejší hlavní atrakcí. O více jak 100 km dále se nachází Málaga nebo Sevilla, které jistě stojí za návštěvu.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .