0
0

Na východě regionu Girona se rozkládá malá a klidná obec Vidreres. Jejím největším lákadlem je bezesporu krásná písečná pláž, která lemuje malebnou zátoku. Ideální podmínky zde najdou milovníci snad všech vodních sportů. Vyzkoušet si můžete plachtění, surfování, vodní lyžování nebo jízdu na vodních skútrech. Tato oblast je kvůli bohatému podmořskému životu hojně vyhledávaná také potápěči a vyznavači šnorchlování. Pláž ve Vidreres je díky pozvolnému vstupu do moře ideální pro rodiny s dětmi i nezkušené plavce. Za malý poplatek je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Centrum letoviska je plné obchodů, restaurací, barů, klubů, najdeme zde diskotéku i kasino. Pokud máte rádi rušnou večerní zábavu, tak se zde nudit rozhodně nebudete. Dětem uděláte určitě radost, když je vezmete do akvaparku Water World, kde si mohou užívat vodních radovánek na tobogánech, skluzavkách a dalších atrakcích. V okolí se rozprostírá půvabná krajina lákající k romantickým pěším procházkám. Kráse a atmosféře tohoto letoviska, které je jedním z nejhezčích ve Španělsku.

V sousedství letoviska se rozkládají další oblíbená prázdninová střediska, jako Lloret de Mar, St. Feliu de Guíxols nebo Tossa de Mar. Tossa de Mar byla vystavěna kolem zálivu s krásnou pláží, která je ohraničena skalami. Chytat bronz tak můžete buď na hlavní městské pláži Playa Gran, nebo na pláži El Codolar a La Bauma, jež se táhnou na obou koncích zálivu. Podél pobřeží se táhne příjemná dlouhá promenáda, odkud můžete pozorovat přístav s kotvícími a odplouvajícími loděmi, což je vlastně jediné místo, kde je po celý den rušno. Jinak je letovisko doporučováno spíše rodinám s dětmi a starším lidem. Můžete zde totiž strávit klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Milovníci nakupování si zde mohou prohlédnout spousty krámků a obchůdků s upomínkovými předměty, oblečením, šperky i keramikou. Navštívit můžete také 25 km vzdálenou Gironu nebo 80 km vzdálenou Barcelonu.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .