0
0

Na španělském pobřeží Costa de Almería se nachází malebná vesnice Vera. Leží v prosluněné Andalusii a nabízí 6 km nádherných pláží, které jsou jistě jedním z jejích největších lákadel. Vera poskytuje návštěvníkům příjemné podnebí se stálými teplotami a možností rekreace během celého roku. Tato přímořská oblast je omývána teplým Středozemním mořem, kde se můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům, dovádět v jeho průzračně čistých vodách nebo jen tak relaxovat na pláži.

Pláže ve Vera mají pozvolný vstup do moře, proto si je oblíbily hlavně rodiny s malými dětmi i nepříliš zdatní plavci. Každoročně jim je také udělována Modrá vlajka EU, což je titul kvality a čistoty vody, pláží i okolního prostředí. Nedaleko od pobřeží se nachází jedinečná přírodní rezervace – Laguna de Puerto Rey. Blízkost hor dělá z Vera ideální středisko také pro sportovně založené jedince, kteří se mohou vydat na celodenní pěší výlet do kopců a kochat se z nich výhledy do okolí. Nedaleko se rozkládá ještě golfové hřiště s 18 jamkami.

Návštěvníkům jsou zde k dispozici veškeré služby, mají zde kvalitní zázemí ve formě ubytovacích, stravovacích i zábavních zařízení. Pokud budete chtít poznat i další zajímavá místa v oblasti vydejte se autem třeba do Águilas, Garrucha nebo Mojacaru. O něco vzdálenější je město Almería, která se rozkládá 95 km od Vera. Z městečka je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .