0
0

Ve Španělsku najdeme širokou škálu ubytovacích kapacit všeho druhu.

Od nejskromnějších „fondas“ neboli penzionů až po luxusní pětihvězdičkové hotely.

Velkému zájmu se těší venkovské ubytování, které se nachází na farmách, v chatách nebo ve zrestaurovaných palácích. Je zde možnost provozovat různé venkovní aktivity, jezdit na koni, na kole nebo se věnovat turistice. Ceny jsou závislé na vybavení takového ubytování, někde nemusí být například koupelna apod. Vždy se raději dopředu ujistěte, jestli má pokoj takové vybavení jaké jste požadovali.

V ceně hotelového pokoje můžete mít započítanou polopenzi nebo plnou penzi. Při rezervaci byste se měli o této nabídce informovat.

Španělským unikátem jsou tzv.„paradory“. Jde o řetězec hotelů, které sídlí v různých historických budovách nebo v národních parcích, kde je krásný výhled na okolní krajinu.

Je možné se ubytovat také v bungalovu nebo apartmánu, ty bývají rozmístěny převážně na pobřeží v turistických střediscích. Dále jsou zde mládežnické ubytovny, které najdeme po celé zemi. Je to levný způsob ubytování, ale strava ani povlečení nebývají zahrnuty v ceně. Ve Španělsku najdeme také přes 1 400 kempů nejrůznějších kategorií. Stanovat se ve volné přírodě mimo vyznačené tábořiště nesmí.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .