0
0

Trinidad je neskutečně půvabné město pod pohořím Sierra del. Spolu s Údolím cukrových plantáží (Valle de los Ingesios) je zapsané na seznamu památek UNESCO. Trinidad je městem, kde panuje klid, pohoda, jako by sem ještě žádný turistický ruch nestihl proniknout. Procházíte se po dlážděných uličkách centra města a s úžasem obdivujete jak různorodé koloniální stavby, tak i kubánský život jako takový – dospělé, jak se baví, hrají deskové hry, malují, uklízí, vaří, lakují si nehty, češou se, šijí… a děti, jak si hrají, staví z bláta a vody hrady, jak se pošťuchují, zpívají, poletují kolem vás… Všude dýchala atmosféra dávných století, město si zachovává svou malebnou atmosféru a jako by se tady prostě zastavil čas. Zajděte si do Muzea revolučního hnutí, kde si vystoupáte na dřevěnou zvonici, odkud je nádherný nezapomenutelný pohled na celé městečko. Je toho tady tolik k vidění! – plno kostelů, restaurací i zapomenutých koutů, které objevíte ve spleti uliček třeba jen náhodou.

Na prohlídku města si nechte delší čas, už jen proto, že najít cestu zpět k autu, pokud křížem krážem zkoumáte městečko, je docela bojovka ;o) Přesto se sem někdy určitě rádi vrátíme a ubytujeme se příště přímo v centru a v soukromí.

http://www.holidaycheck.cz/cestopis-Trinidad+pro+n%C3%A1s+nejkr%C3%A1sn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+m%C4%9Bsto+na+Kub%C4%9B-id_669.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .