0
0

Torrenova je přední turistické středisko, které najdeme v jihozápadní části ostrova Mallorca, v blízkosti hlavního města Palma de Mallorca. Dvě dlouhé promenády lákají k podvečerním procházkám a posezením v okolních barech. Moderní vzájemně propojená letoviska Palmanova, Torrenova a Magaluf se nacházejí na západní straně největšího zálivu ostrova Bahía de Palma a jsou skvělým výchozím bodem pro výlety do horského masívu Sierra de Tramuntana nebo do hl. města Palma de Mallorca.

Pro tato místa ostrov jsou typické světlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou perfektně udržované a nabízejí mnoho druhů vodních sportů. Nemusí se bát ani ten, komu tyto dlouhé pláže nevyhovují. Jen několik kilometrů dále objevíte nádherná soukromá zákoutí. Pro milovníky nakupování a nočního života nabízí toto letovisko spoustu možností, jak trávit volný čas.

Celé západní pobřeží ostrova mohutně obepíná pohoří Sierra de Tramuntana, které nabízí mnoho úžasných míst k objevování. Tyto hory skrývají okouzlující náhorní plošiny, prudké rokle a úžasné kaňony, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

K oblíbeným zpestřením pobytu dále patří atrakce nacházející se přímo v Palmanova/Torrenova/Magalluf nebo v jeho blízkém okolí jsou vodní parky Aqualand Magalluf a Western Water Park, ponorka Nemo, delfinárium Marineland, Casino Paladium a megadiskotéka BCM.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .