0
0

Příjemný hotel leží v krásné tropické zahradě. Panuje zde velmi milá atmosféra. Hotel má hezké prostorné pokoje, krásný veliký bazén a ideální polohu v severní čísti letoviska Pattaya. V hotelu se neplatí jinak tradiční deposit na ubytování.

Ubytování

Hotel odpovídá 3* standardu. Pokoje jsou velké, kompletně zařízené, čisté, vybavené sprchou či vanou. Pokoje s manželskou postelí mají velký balkon s výhledem do zahrady, pokoje s oddělenými lůžky jsou bez balkonu. Na pokojích je zdarma trezor, varná konvice, minibar (lednice). Každý den je na pokoj zdarma doplňována voda (0,5l/osoba), 1ks kávy a 1ks čaje.

Strava a stravování

Snídaně formou bufetu. Poměrně bohatý bufet, každý den velmi podobná strava. Dostatek zeleniny, čerstvé ovoce, pečivo, vejce, párky, sladké dezerty, jogurt a podobně. Jediné co u snídaně chybí je sýr, který je v Thajsku málo k dostání a je velmi drahý.

Vybavení, služby a personál hotelu

Hotel je menší, klidný. K dispozici je velký bazén i dětský bazének. Lehátka i slunečníky u bazénu zdarma. Hotelový bar s nabídkou nápojů i pokrmů. K dispozici 2 počítače s připojením na internet. Personál velmi milý a ochotný – v thajskému duchu – na vše je dost času, ale s úsměvem jde vše.

Pláž a moře

Hotel se nachází cca 300m od moře. Pláž v letovisku Pattaya není tou klasickou pláží z thajských obrázků. jelikož jde o velké a rušné letovisko, moře je zde poměrně znečištěné a pláž velmi přelidněná. Pro ty, kdo jedou do Thajska za koupáním, není tato oblast vhodná pro dovolenou.

Okolí hotelu

Hotel má vcelku výhodnou polohu, cca 10 minut jízdy taxíkem do centra, 300 m na pláž. V okolí je mnoho obchůdků, tržiště, bary, restaurace. 300 m od rušnější ulice.

Celkový dojem

Celkově bych hotel Loma doporučila zejména mladším lidem toužícím po poznání okolí. Letovisko určitě není vhodné pro děti, ani jako dovolená pro páry toužící po romantice není oblast tou pravou. Pro toho, kdo prahne po dovolené v exotice za příznivou cenu a udělá si i nějaký ten výlet do okolí, bude Loma a Pattaya obecně určitě nezapomenutelným zážitkem na celý život!

Pobyt: březen 2012

http://www.recenze.cz/thajsko/pattaya/pattaya-beach-2100/loma-resort-spa-1169/klidny-vemi-prijemny-hotel-za-rozumnou-cenu-372.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .