0
0

hotel Sea Breeze Bungalows (Tanzánie – Zanzibar)

Kouzelné bungalovy ve vesničce Kendwa Rock u nejkrásnější pláže ostrova. Jednodušší komplex, který má však tu nejpříjemnější atmosféru z navštívených hotelů. Zde člověk opravdu cítí, že se nachází na Zanzibaru, v kraji milých a upřímných lidí a uvolněné atmosféry.

Ubytování

Krásné prostorné pokoje s klimatizací. Na 2* pokoje rozhodně nevypadají! Bungalovy se nachází pár kroků od pláže, nutno však sejít asi 10 dřevěných schodů.

Strava a stravování

Stravování zahrnuje servírované snídaně, které jsou jedinou černou tečkou u jinak bezchybného komplexu. Skládají se z ovoce, čerstvého džusu, párku a vajec upravených dle přání zákazníka. Většina hostů tak po několika dnech již nemůže vejce ani cítit. Přes den je ideální stravovat se v hotelové restauraci, která nabízí velice příznivé ceny a především výtečnou kuchyni, která mísí tradiční pokrmy s arabským stylem.

Vybavení, služby a personál hotelu

Ačkoliv tento hotel nemá bazén, nikdo z hostů to nepovažuje za handicap, jelikož zdejší moře je tak tyrkysové a lákavé, že by nikoho ani nenapadlo na bazén vůbec pomyslet.

Personál hotelu tvoří malá skupina asi lidí, kteří pro své hosty snesou doslova modré z nebe. Komplex obsahuje jednu venkovní restauraci sloužící večer také jako taneční parket a recepci.

Pláž a moře

Nejkrásnější pláž na Zanzibaru je přímo před bungalovy!

Okolí hotelu

V okolí hotelu leží několik malých stánků s nejrůznějšími suvenýry, obchod se smíšeným zbožím a jinak hlavně pláž a palmy! Velmi klidné místo, vhodné k dlouhým procházkám po bílé pláži.

Celkový dojem

Okouzlující hotel s pravou africkou atmosférou! Bez váhání bych jela kdykoliv znovu! Klid, nádherná pláž, tyrkysové moře a velice milý personál!

http://www.recenze.cz/tanzanie/sea-breeze-bungalows/sea-breeze-bungalows-kendwa-breezes-2800.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .