0
0

Letovisko Santa Cristina d´Aro leží v samém nitru pobřeží Costa Brava a je tak ideálním výchozím místem do okolních středisek, jako je například Platja d´Aro nebo Feliu de Guíxols. Městečko je situováno na severovýchodě regionu Girona a dnes v něm žije okolo 2500 obyvatel.

Největším lákadlem jsou nádherné a velmi čisté pláže. Užívat si zde tak můžete relaxace a sladkého nicnedělání nebo se aktivně věnovat vodním sportům.

Díky velkému množství zátok v oblasti najdete i několik menších pláží, které jsou volně přístupné a poskytují dostatečné soukromí. Pláže mají navíc pozvolný vstup do moře, proto je vyhledávají také rodiny s malými dětmi. Koupání je umožněno v průzračně čisté vodě Středozemního moře.

Sta Cristina d´Aro nabízí návštěvníkům kvalitní zázemí i služby. Najdete zde tak vše, co potřebujete ke strávení pohodové a nezapomenutelné dovolené. Kromě restaurací, a barů zde jsou také obchody, supermarket a pravidelně se konají trhy. Každoročně se město stává dějištěm festivalu, který je nejoblíbenější událostí celého kraje.

Sportovně založení jedinci se mohou věnovat například golfu na 18 jamkovém golfovém hřišti, tenisu, jezdectví nebo dalším sportovním aktivitám.

Sta Cristina d’Aro patří k pěkným, typicky španělským letoviskům, která nabízejí nespočet kulturních a zábavních činností. Z městečka je zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními městy a letovisky, vydat se tak můžete například do Girony či vzdálenější Barcelony.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .