0
0

Recenze hotelu Induruwa Beach Resort *** (Srí Lanka (Cejlon) – Bentota – Induruwa)

Hotel leží v palmovém háji a je obklopen zelení. I když má jen 3 hvězdičky, je naprosto dostačující pro nenáročné klienty. Nečekejte ale žádný luxus.

Ubytování

Pokoje jsou jednoduché ale čisté a útulné. Navštívíla jsem pokoj s výhledem na moře, byl vybaven větrákem, TV, minibarem, telefonem a samozřejmě klimatizací. Prý je na pokoji dostupné i wifi připojení, to jsem ale nezkoušela.

Vybavení, služby a personál hotelu

V hotelu je velký bazén s dětským brouzdalištěm a vířivkami, můžete si zahrát volejbal nebo ping pong, případně se nechat namasírovat.

Pláž a moře

Přímo u hotelu je dlouhá písečná pláž. Pozor na silné proudy a velké vlny.

Okolí hotelu

Do 10 km od hotelu se nachází dvě městečka – Bentota a Induruwa. Jinak doporučuji procházky na pláži, která je liduprázdná a určitě si najdete to své oblíbené místo.

Celkový dojem

Hotel se mi velmi líbil i vzhledem ke své poloze. Personál je milý a stále se na vás usmívá. V hotelu byla spíše klidná atmosféra, proto asi není moc vhodný pro turisty, kteří vyhledávají ruch a diskotéky.

Pobyt: květen 2012

http://www.recenze.cz/sri-lanka/bentota/induruwa-7163/induruwa-beach-resort-2140/prohlidka-hotelu-induruwa-beach-resort-krasna-trihvezda-1271.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .