0
0

Recenze hotelu Golden Star Beach Hotel *** (Srí Lanka (Cejlon) – Negombo – Negombo)

Při prohlídce hotelu na mě budova působila poněkud stroze a tmavě. Vše ale vynahradil skvělý personál hotelu a příjemné útulné pokoje.

Ubytování

Pokoje odpovídaly kategorii hotelu, tedy 3*. Byly čisté a dobře vybavené. Jako každý hotel se 3 hvězdičkami na Srí Lance, který jsem viděla byl naprosto dostačující pro strávení klidné dovolené.

Strava a stravování

Manager hotelu pro nás připravil příjemný večer na pláži. Personál krásně vyzdobil palmy, nachystal posezení a přinesl výbornou rybí polévku. Dlouho do noci jsme seděli na pláži a užívali si skvělých drinků v tomto hotelu.

Vybavení, služby a personál hotelu

Hotel má k dispozici velký bazén u kterého je bar. Personál je velmi přátelský a i samotný manager hotelu je velmi sympatický člověk, kterému jde především o spokojenost klientů.

Pláž a moře

Hotel leží přímo na dlouhé písečné pláži. Byla jsem na noční procházce po pláži a bylo to opravdu velmi příjemné. Nebe vypadá úplně jinak než v ČR.

Okolí hotelu

Hotel se nachází v krásné zahradě plné zeleně. Letiště je vzdálené cca 20 km.

Celkový dojem

Tento hotel ve mně zanechal asi nejhlubší dojem, přispěl k tomu výrazně personál i krásný večer na pláži. Pokud bych si měla vybrat hotel pro svoji dovolenou, neváhala bych si vybrat Golden Star.

Pobyt: květen 2012

http://www.recenze.cz/sri-lanka/negombo/negombo-2151/golden-star-beach-hotel-30506/prohlidka-hotelu-golden-star-beach–1293.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .