0
0

Recenze hotelu Club Koggala Village *** (Srí Lanka (Cejlon) – Galle – Koggala)

Na úvod musím říct, že tento hotel má dvě části, a to Village a Club Beach, my bydleli v části Beach, protože v době kdy jsme tam byli byla část Village v rekonstrukci.

Ubytování

Ubytování staršího typu, jednoduché zařízení. Na pokoji byla televize, telefon, funkční klimatizace. My jezdíme dovolenou strávit k moři, né na pokoj, takže nám to absolutně stačilo.

Strava a stravování

Výběr jídel byl každý den jiný, každý večer byl tématick dle zemí. Dokonce jsme ochutnali i výbornou pizzu. Většinou bylo maso kuřecí, mořské plody, tuňák, rýže, těstoviny. Maso v různých omáčkách, bylo ale dost kořeněné, někdy jsme měli problém to dojíst. Ale vždy se dalo vybrat něco co pálí méně. U večeře hrála živá kapela. Stravu bych hodnotil jako velmi dobrou.

Vybavení, služby a personál hotelu

Lidé pracující v hotelu milí, vše vyřešili hnedka, nezaznamenal sem žádný problém.

Pláž a moře

Pláž, tak to byla nádhera, cca. 10 km dlouhá pláž, kde nebyla ani noha. Oceán byl divočejší, takže na žádné velké radovánky ve vodě to není. Proud byl velice silný. Ale zkraje se okoupat dalo perfektně.

Okolí hotelu

V okolí hotelu moc toho není. Pouze městočko Kogalla, kde ale nic nekoupíte, a nebo vzdálenější město Galle. V Galle, už to bylo živější, nakoupili jsme nějaký suvenýri, pravou vanilku, krémy, arak… atd…Ná výlety jsme jezdili s český hovořícím Šrílančanem Jackiem, který je na pláži u hotelu.

Celkový dojem

Jednoduše řečeno Šrí Lanka je ráj na zemi.

Pobyt: prosinec 2009

http://www.recenze.cz/sri-lanka/galle/koggala-8441/club-koggala-village-2149/krasna-dovolena-na-exoticke-sri-lance-150.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .