0
0

Son Serra Marina je klidným turistickým střediskem na ostrově Mallorca. Je malým městečkem vzdáleným jen 5 kilometrů od Can Picafort. Středisko disponuje vybavením potřebným pro turisty jako je supermarket, obchody, restaurace a bar.

Jedná se o klidné turistické středisko, které nabízí mnoho odpočinku a relaxace na písčitých plážích. Letiště v metropoli Palma de Mallorca je od Son Serra Marina vzdáleno pouhých 60 km.

Tipy na výlety

C’an Picafort patří již po dlouhá léta k nejoblíbenějším mallorským letoviskům. Podél dlouhé písečné pláže se táhne pobřežní promenáda s kavárnami, restauracemi a bary. Zajímavá je návštěva přírodní rezervace S’Albufera, letoviska a starého římského města Alcudie, nebo projížďka po příjemné severomallorské krajině.

Ostrovní stezky pro pěší turisty jsou utkané do sítě tak husté, že si vybere opravdu každý, od zdatných horalů po méně zdatné jedince. Vybrat si můžete i v charakteru terénu. Jsou pěšiny hliněné, štěrkové a skalnaté, vydlážděné i hustě zarostlé travou, staré jezdecké cesty, stezky pašeráků i vápeníků a také stezky například kozí. Variabilita tras je pestrá zrovna tak: krátké, dlouhé, okružní, panoramatické, vrcholové, borovým lesem či palmovým hájem.

Jízdní kolo je pro Mallorku stejně typický jako pro obyvatele Holandska. Ideální klimatické podmínky a hustá síť tras pasovala ostrov na významné tréninkové hřiště cyklistů. Není to ale jen o silnici, s horským kolem se tu opravdu vyřádíte.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .