0
0

S´Illot je menší turistickou destinací na východě ostrova Mallorca u zálivu Cala Moreya. Název je odvozen od korálového ostrova, který se nachází nedaleko letoviska.

Dovolenou zde uvítají především ti, kteří mají rádi pobyt na klidnějších místech a rodiny s dětmi. Město má velice poklidnou atmosféru.

Hotely, které jsou postavené v blízkosti pláží, se nezřídka téměř dotýkají moře. Místní pláže se nazývají Cala Moreya a Platja de s´Illot, jsou dlouhé přibližně 350 m a pokryté písečnými dunami. Písek je většinou bílý a velmi jemný. Pláže jsou mnohem méně zplněné než v okolních letoviscích. Všechny tyto podmínky společně s průzračnou mořskou vodou tvoří skvělé místo pro dovádění dětí. Na jižním konci se nachází malý přístav, kde si je možné zapůjčit šlapadla. Na plážové promenádě se nachází řada kaváren, barů a restaurací.

S rušnějším městem Sa coma a Cala Millor je S´Illot spojen mini vláčkem. V blízkosti letoviska se nachází Safari Zoo. Návštěvníci mohou safari projet buď vlastním autem či místním vláčkem. Setkat se zde můžeme se žirafami, opicemi, zebrami, slony, lvi i tygry. Směrem na jih je městečko Porto Cristo, které je známé přírodním přístavem.

Za nejrůznějšími atrakcemi se můžeme vydat do letoviska Sa coma. Zde najdeme například mini-golf s názvem Golf Paradise.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .