0
0

Siam park byl otevřen 12. září 2008 na jihu Tenerife. Je to největší Aqua Park v celé Evrope. Jeho rozloha je 185.000 metrů čtverečních. Celý park je vybaven nejmodernější technikou a jeho dizajn byl inspirován královstvím ze Siamu.

Díly na atrakce Siam Parku na Tenerife byly importovany z celého světa. Absolutní atrakcí tohoto aqua parku je jeho Tempa ve kterém se tvoří umělé vlny, které mohou dosáhnout až neskutečných 3 metru. Také je tento bazén vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí učit serfovat. Také je tento Temp obklopen nádherným bílým pískem, který vám přinese tu poslední tečku pro nádhernou dovolenou.

Další velice zajímavou atrakcí je Rio Lento (Lazy River), který se táhne po celé délce Siam Parku a je rozdělen po délce na 4 různé ostrovy. Na teto atrakci budete poháněni na gumových kolech proudem mezi nádhernou krajinou džungle Siam Parku. Opravdu příjemná atrakce.

Absolutní peckou Siam Parku je La Torre del poder. Tato 20 metru dlouhá skluzavka také zvaná -kamikatze- vás opravdu ohromí, už jenom tím, že přes akrylové sklo proklouzáváte přímo v bazénu mezi aligátory.

Také je tento park velice ohromující velkým počtem zvířat, jako třeba lachtani, aligátoři a něco přes 30.000 tropických ryb a mnoho dalších zvířet.

V Siam Parku zažijete s celou vaší rodinou i jen ve dvou hodinách spoustu nezapomenutelných zážitků.

Link ke stránkám Siam Parku najdete tady, kde si také už předem můžete koupit lístky v anglickém jazyce. Také zde můžete koupit dvojitý lístek, zároveň i do Loro park na Tenerife, který bych také doporučoval navštívit. Pokud se do tohoto osilňujícího vodního parku vydáte, tak vám určitě pomůže mapa, keterou taktéž najdete na stránkách Siam Parku.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .