0
0

Na pobřeží Costa del Garraf se rozkládá příjemná a klidná obec Sant Martí Sarroca, kde žije jen něco málo přes 2500 obyvatel.

Návštěvníkům jsou zde poskytovány veškeré služby a mohou si užívat dostatečného a kvalitního zázemí. Oblast, ve které obec leží, se jmenuje Alt Penedes. Ta se proslavila zejména svou výtečnou kuchyní, kvalitním vínem a četnými vinnými sklepy. Proto při její návštěvě nesmíte zapomenout ochutnat místní speciality a dopřejte si také skleničku dobrého vína. Projít si můžete i pozoruhodné vinice Ruta del Romanico del Penedes a Ruta del Vino y de la Cava.

Tuto malinkou vesničku každým rokem navštěvuje stále více turistů, proto je čím dál populárnější. Navíc je obklopena překrásnou a nedotčenou přírodou, která láká k výletům a dlouhým procházkám. Můžete zde provozovat cykloturistiku, pěší turistiku, výlety na koních, různé adrenalinové sporty i jízdy na kajaku.

Při procházce starým jádrem obce si na své přijdou také milovníci historie. Navštívit můžete muzeum, hrad nebo románský kostel San Martí. Vesnice má skvělou polohu, je vzdálena 63 km od Barcelony a 9 km od městečka Vilafranca del Penedes. S nimi a mnoha dalšími letovisky má zajištěno pravidelné autobusové spojení.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .