0
0

Sant Jordi je příjemné letovisko ležící na jihu ostrova Ibiza, 5 km od hlavního města Eivissa. Sant Jordi navazuje na obec San José. Návštěvníci Sant Jordi mohou navštívit populární pláž Playa d´En Bossa, která se nachází v blízkosti.

Středisko Santa Eularia je odsud vzdáleno 20 km a Sant Antoni jen 15 km. Blízko Sant Jordi je území plné zálivů a pláží, mezi nimiž najdete i proslulé Platja de Ses Salines. Nejznámější pláží na Ibize je však bezpochyby Ses Salines ležící na skále nad mořem, kde po dlouhá léta byla jediná nudistická pláž ve Španělsku. Nedaleko odtud, na opačné straně úzkého poloostrova, se rozkládá Playa des Cavallet.

Sant Jordi je středisko ideální pro rodinnou dovolenou. Naleznete zde celou řadu obchůdků, restaurací a barů. Autobusové spojení je velmi dobré a můžete se díky němu dostat v podstatě na jakékoliv místo na celém ostrově Ibiza.

Tipy na výlety

Milovníci turistiky si zde rozhodně přijdou na své. Okolí Sant Jordi obklopuje překrásná příroda s nádhernými piniovými háji.

Na členitém pobřeží ostrova Ibizy najdete desítky pláží s jemným pískem, na kterých intenzivně vládne turistický ruch. Krajina je zde drsná a skalnatá, ale pobřeží je pokryté rozlehlými písečnými plážemi.

Ibiza proslula především svým rušným nočním životem. Najdete tu kluby a bary, které jsou právem označovány za ty nejlepší v celém Španělsku. Ibiza ale také nabízí možnost skvělého potápění, plachtění a také tu můžete využít řady škol těchto aktivit.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .