0
0

Recenze hotelu Hotel Lutania Beach **** (Řecko – ostrov Rhodos – Kolymbia)

Dovolená v Lutania Beach byla skvělá,splnila naše očekávání jak ubytováním, stravou,příjemným personálem i krajinou a rády se tam s kolegyněmi zase jednou podíváme.

Ubytování

Ubytování velmi dobré, pokoj i soc.zařízení prostorné a čisté.Vybavení odpovídá čtyřem hvězdičkám, nádherný výhled z balkonu na moře a zátoku s horským masivem.Náš pokoj byl v 1.patře hotelového bloku, tak byl blízký přístup jak do jídelny tak k bazénu i k moři.

Strava a stravování

Strava pestrá a velice chutná, každý měl možnost si vybrat dle své chuti.Jídelna příjemná, klimatizovaná a velice upravená.Také nápoje výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu

Vybavení hotelu také odpovídá 4hvězdičkám,čisté prostředí, ochotný a milý personál,jak v recepci,tak v jídelně. Dokonce nás obsluhovaly české absolventky hotelové školy v Mariánských Lázních,takže nebyly jazykové bariery.V hotelu je i malý obchod , internet, TV, velký venkovní bazén a všude spousta květinových záhonů a palem.

Pláž a moře

Moře nádherně čisté s pozvolným vstupem, pláž částečně písečná až oblázková, na pláži lehátka a slunečníky. Protože je hotel na pláži, využívaly jsme lehátka u bazenu, přístup k moři je pár metrů po schodech nebo cestě.Moře v červnu bylo celkem teplé.Nabídka vodních sportů bohatá.

Okolí hotelu

Okolí hotelu upravené s různou kvetoucí vegetací,před hotelem autobusová zastávka jak do hlavního města, tak do okolí. Ostrov je poměrně malý a výlety se dají zvládnout dobře ale chtělo by to více dní pobytu. 8dní je málo.Jinak centrum Kolymbie je od hotelu pěšky cca.10min.Zdatní turisté mohou podniknout výstup na místní horu v zátoce,pokud není velké horko.

Celkový dojem

Celkový dojem výborný, doporučujeme všem dobrým známým,jen byl problém s výskytem komárů,jestli v červnu mají období ale nákup repelentů to vyřešil.

Pobyt: červen 2012

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .