0
0

Na severu Kantábrie se nachází zajímavá obec Renedo de Piélagos, kde žije okolo 4 tisíc obyvatel. Leží asi 10 km od pobřeží Biskajského zálivu a oficiálně patří k nedalekému městečku Piélagos.

Lokalita je přitažlivá zejména díky své výhodné poloze a blízkosti k hlavnímu městu provincie Santanderu. Renedo de Piélagos se tak stalo zajímavým a hojně navštěvovaným letoviskem.

Další jeho výhodou je, že leží v blízkosti Kantaberského moře. Navštívit tak můžete například letovisko Suaces a jeho krásné písečné pláže. V centru městečka naleznete četné restaurace, obchody, bary, zábavní podniky i sportovní zařízení – prostě vše co potřebujete k pohodové a ničím nerušené dovolené.

Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v oblasti, doporučujeme návštěvu Santanderu, který je vzdálena 20 km směrem na jihovýchod.

Přibližně 9 km na západ leží Torrelavega, zajímavé je také městečko Santillana del Mar.

Přibližně 10 km odtud leží národní park Pargue Nacional de Cabárceno, který je protkán spoustou zajímavých stezek. Místo je tak skvělé pro pěší turistiku, pozorování divoké zvěře a rostlin.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .