0
0

Tento penzion mohu jen doporučit. Dostali jsme se sem celkem náhodou na doporučení známeho který zde jezdi pravidelne již několik let,nehledě na to že to byla naše vícemeně svatební cesta, a mohu potvrdit že při vybírání dovolené bych se nikdy v bulharsku osobně nepodíval na žádný penzion jelikož sme tuto destinaci po řecku a chorvatsku navšťívili poprvé a celkem s obavami.Naše obavy se nenaplnili a po strastiplném zážitku z jízdy taxikem z Burgasu na Obzor cca 70km v automobilu který by u nás nikdy neprošel technickou kontrolou, dorazili do penzionu Barba a uvítal nás majitel i velmi milá obsluha.Prošli sme si krásný penzion s pěkně udržovaným bazénem,restaurací a dle mého pokoji odpovídající utulnému, čistému domácímu prostředí.Městečko menšího typu příjemní a ochotní lidé,restaurací mnoho a velice se nám líbilo. Pláž cca ne 150m ale cca 250 m od penzionu ale přímou čarou pořád rovně asi za tři minuty sme byli tam. Na pláží mnoho restaurací a barů s vesměs příjemnou obsluhou každý si vybere svoje. Pláž byla vždy uklizená a čistá pouze dva dny jsme museli přes naplavené řasy do vody ale toto asi níkdo neovlivní příroda je mocná a bulhaři si nelámou hlavu s odstraněním jako např. v Řecku.Jinák moc pěkná pláž a i z restaurace byl výhled na moře a osobní věci na pláži.Večerní procházky po pláži a městečkem Obzor byly ůžasné tak jako celý pobyt v penzionu Barba .

Ubytování

Penzion Barba je velice ůtulný s velice ochotným a milým personálem Pokoje velice ůtulné a při jakemkoliv problému majitel Nikola vše zaříďil a problém odstranil.

Stravování

Chci vyzdvihnoutb číšnika Dobču který miluje malé děti, a ony po chvíli i jeho, a je velice ochotný a vstřícny.Personál včetně majitele je schopný a většinou rozumí česky a je schopný i komunikovat.Jídelní lístky v penzionu tak jako ve většině restaurací na obzoru nabízejí taky češťinu.Jídla dle chuti každého co si vybere rozmanitost je různá a nesetkali sme se s něčím co by se jíst nedalo , v penzionu výběr slušný a jídlo chutné. Komu se to omrzí není problém navšťívit jinou restauraci kterých Obzor nabízí mnoho.

Vybavení, služby a personál hotelu

Vybavení pokoju bez problému ,pokoje čisté a ůtulné. Na pokoji lednice,televize a v penzionu zdarma wifi . Signál wifi nic moc ale fungovalo. Personál jak již sem psal bezproblémový,milý a ochotný. Jediné co mě celkem mrzí tak klimatizace za příplatek ale nepotřebovali jsme ji jelikož sme měli pokoj orientovaný na dobrou stranu a celý den nám tam nepeklo slunce.

Pláž a moře

Pláž cca 250m od penzionu, příjemná bez problému ,čistá,dosti široká s mnoha restauracemi a sportovním vyžití se zde taky najde.

Okolí hotelu

Příjemné malé městečko s příjemnými lidmi.

Celkový dojem

Byli jsme velice spokojení a již máme rezervaci do penzionu Barba na další pobyt tenhle rok a doufáme že to vyjde . Manželka byla nadšená a nechtěla ani odjet domů.Byli za námi se podívat i rodiče a byli nadšení jelikož jejich pobyt ve stejném termínu na Slunečním pobřeží je moc nenadchl a letos jedou na obzor , tekže asi je zbytečný další komentář. Obzor je malé klidné a příjemné městečko a nás nadchlo.Tímto bych chtěl ješťe jednou poděkovat personálu a majitelům Penzionu Barba za uchvatnou dovolenou .

Pobyt

Červenec 2012

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .