0
0

Maledivy, to je skutečný ráj na zemi. Bílý písek, modré klidně šplouchající moře i nebe, barevné rybky, čistá voda, kokosové palmy, klid, pohoda…

Ano, mohu potvrdit je to skutečně tak.

V podstatě pokud se vydáte na Maledivy, nemůžete si zde vybrat špatný hotel. Všechny hotely jsou udržované, samozřejmě jejich kvalita a služby se liší podle * a tím i podle ceny.

Doporučuji volit nejlépe ALL INCLUSIVE, protože ceny v hotelích bývají vyšší a nemáte jinou možnost než jim jakoukoli cenu za nápoje či oběd zaplatit, protože mimo nějakého půldenního výletu se z ostrova nedostanete.

Je potřeba si uvědomit, že některé atoly jsou opravdu malinké – o něco větší než fotbalové hřiště… na takovém území je hotel, pláž….

Maledivy to je i ráj pro potápěče, korálový útes kolem každého ostrova. Bohatý podmožský život – viděl jsem zde manty, žraloka velrybího (nebojte, žere jen plankton, ale byl pčes 10 m dlouhý…). Nádhera!

Kdo miluje klid a lenošení, pro toho jsou Maledivy ráj.

Je samozřejmě možné podniknout výlety. Kromě Island hoppingu – výletu na sousední ostrov, bylo skvělé noční rybaření. Neuvěřitelné – vhodíte do vody vlasec s háčkem a pak taháte jednu ryby za druhou, bohužel jsme chytli i malého žraloka, místní hned, že nám ho ugrilují, což jsme rezolutně odmítli, a tak milý malý žralok mazal zpátky do moře.

Doporučujeme zájezdy na Maledivy jak s odletem z Prahy, tak s odletem z Německa, Vídně. Někdy bývají ceny velmi zajímavé, chce to hlídat a pak se hlavně rychle rozhodnout.

Rozhodně navštívit Maledivy stojí za to!

http://slm.cz/stranky/7:cestopis-thajsko-malajsie-mauricius-egypt-kapverdsk-ostrovy-maledivy.html

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .