0
0

Malá rybářská obec Puerto de la Torre se nachází na jihu Andalusie, na pobřeží Costa del Sol. Z původně rybářské vesničky se postupem času s přílivem zahraničních turistů stalo oblíbené přímořské letovisko, které vyhledávají především milovníci klidu a relaxace.

Hlavním lákadlem jsou dlouhé písečné pláže, které jsou díky pozvolnému vstupu do moře vhodné také pro rodiny s malými dětmi. Užívat si zde můžete celé řady vodních sportů, mezi něž patří například surfování, plachtění, potápění, šnorcholvání, jízda na vodních lyžích, skútrech a šlapadlech. Za malý poplatek je možné si na pláži pronajmout lehátka a slunečníky. Koupání je umožněno ve vlnách azurově modrého a krásně čistého Středozemního moře.

V nabídce je také celá řada plážových sportů, jako je volejbal, ale vyzkoušet zde můžete také tenis nebo minigolf. V centru Puerto de la Torre se nachází mnoho obchodů, restaurací lákajících k ochutnávce tradičních pokrmů, barů, ale i zábavních podniků. Najdete zde prostě veškeré služby, které byste mohli potřebovat ke strávení pohodové dovolené.

Puerto de la Torre leží jen 6 km severozápadně od historické Málagy, jejíž návštěvu byste rozhodně neměli vynechat. Dalšími zajímavými letovisky, která jistě stojí za návštěvu, jsou Torremolinos, Playas de Arena, Benalmádena nebo Rincón de la Victoria. Z Málagy navíc pravidelně vyplouvají lodě do Melilly, což je španělské město nacházející se na Středomořském pobřeží Severní Afriky, přesněji řečeno v Maroku.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .