0
0

Playa de Puerto Rico – umělé vytvořená písečná pláž v zátoce má délku asi 400 metrů a šířku kolem 100 m. U plážové promenády se nachází mnoho obchodů, restaurací a barů, a je to zde často přeplněné.

Playa Amadores – tyrkysově modrá, cca 500 m dlouhá, uměle vytvořená zátoka s pláží s karibským (korálovým) pískem. Díky velice zrnitému a také těžkému písku je tady nádherně jasná voda. Kavárny, restaurace a obchody se nacházejí na udržované promenádě.

Playa de Anfi del Mar/Patalavaca – pláž jednoho z největších soukromých zařízení na ostrově Gran Canaria. Téměř 100 m dlouhá a 40 metrů široká pláž s karibským pískem a tyrkysově modrou vodou navozuje pocity letního snění. Po promenádě dojdete ke kavárnám, restauracím, obchodům a k přístavu. Pokud se vám zdá pláž zaplněná, vydejte se raději kolem mola po levé straně na sice ne tak světlou, ale jen málo využívanou pláž Patalavaca.

Playa Taurito – krásná, asi 200 metrů dlouhá a 50 m široká pláž. Malá promenáda s obchody a kavárnami není během týdne nikterak přeplněná.

Playa de Puerto Mogan – téměř 200 metrů dlouhá a 30 metrů široká, uměle vytvořená pláž. Zátoka s pláží výletního místa Puerto de Mogán je dobře chráněna před větrem i vlnami.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .