0
0

Pláže na jihu ostrova Gran Canaria (od východu na západ):

Playa de San Agustin – přibližně 700 metrů dlouhá a 70 metrů široká. Tmavá a jemně písečná pláž navazuje na severovýchodě přímo na pláž Playa del Inglés. Na pláži i na promenádě panuje poměrně klid.

Playa del Inglés – téměř 4 km dlouhá pláž začíná hned za letoviskem San Agustin a rozkládá se až k dunám Maspalomas. Pravděpodobně nejznámější a nejnavštěvovanější pláž na ostrově má také plážovou promenádu s četnými obchody a restauracemi.

Playa de Maspalomas – téměř 3 km dlouhá pláž, k níž patří i přes 400 ha rozsáhlé území s dunami, je v podstatě rozšířením pláže Playa del Inglés. Na pláži je také zóna pro nudisty. Nudistická pláž se tu rovněž těší velké oblibě u swingerů a homosexuálů.

Playa de Meloneras – téměř 500 metrů dlouhá a až 70 m široká, světle písčitá pláž s kameny. Po promenádě se dá dobře dojít až k majáku. Najdete zde kavárny a restaurace a také nákupní centrum u téměř prázdné pláže.

Playa Pasito Blanco – malá, přibližně 100 m dlouhá a asi 30 metrů široká písečná pláž leží vedle golfového hřiště a přístavu jachet. Přes týden tu panuje klid, ale o víkendech tady bývá mnoho místních obyvatel.

Playa de Arguineguín – přibližně 100 m dlouhá a asi 30 metrů široká pláž není nijak zvlášť hezky položená a proto je často liduprázdná.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .