0
0

Playa Santiago se skládá ze dvou částí, Alajeró a San Sebastián a nachází se na jihu ostrova La Gomera. Je to ideální místo pro milovníky léta, převládá zde mírné klima s dostatkem slunečního svitu a dokonce je tady možné koupání v moři i v zimě. Místo je obklopené soutěskami, které jsou pro toto místo charakteristické. Na všech náhorních planinách zde bylo vybudováno mnoho různých prázdninových domů a apartmánů, ze kterých se nabízí krásný výhled na vesnici a do údolí. Ale i mnohé restaurace a bary v přístavu vám umožní krásný výhled na moře.

I tady v Playa Santiagu, podobně jako v jiných místech na ostrově, se vyskytují banánovníkové plantáže, pro celé Kanárské ostrovy tak charakteristické. V nedalekém místě Tecina můžete najít pozůstatky starého osídlení a dokonce i luxusní hotel s výhledem na moře, zatímco dále na východ můžete navštívit domky v idylické vísce Laguna.

Obecně lze říci, že Playa Santiago je stále ještě velmi klidné místo, nedotčené rušným turismem, i když zde byla dokončena stavba malého letiště, odkud dokonce pravidelně odlétávají i malá letadla.

Místní pláž je pokryta hrubým štěrkovým pískem, přičemž na některé části pláže byl nasypán bílý písek. Každopádně lze navštívit i zátoky na jihu ostrova s pěknými plážemi, pokud vám nebude vadit malá procházka.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .