0
0

Icod de los Vinos skrývá pláž Palya San Marcos. A ona se tak pěkně vleče v malém zálivu, že to vypadá skoro jako v oáze. Vůbec to nevypadá, že by pláž byla více, než 160 metrů dlouhá. Dost lidí se tady koupe v Atlantiku.

Pláž má jednu zvláštnost, ne-li výjimečnost. Je to psí hrob. Pejsek patřil majitelům místní restaurace jménem La Cocina de Dona Rosa.

San Marcos Aquanaut club je krásně vidět, rozprostírá se vysoko na skalnatém výběžku.

Kromě vydatných místních pochoutek je k mání i Italská kuchyně.

Po výtečném a cenově přijatelném obědě by to možná chtělo jakousi aktivitu. Na plavání si ale dejte dobrý pozor. Pod vodní hladinou je spousta oblázků různých velikostí, které značně stěžují plavání.

Dostat se do hloubky, kde se dá dobře plavat je docela složité. Tím spíše dostat se zpět na pobřeží. Slyšel jsem i o člověkovi, kterému museli po marné snaze pomoci plavčíci.

Je to docela šok, pláž vypadala velmi šikovně a perfektně i pro méně šikovné plavce. No, nic není zrovna tak, jak to vypadá.

Každopádně San Marcos nabízí díky své poloze daleko více, než jen provozování vodních sportů. Zvláště přihlédneme-li k tomu, že pláž leží ve vinařské oblasti.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .