0
0

Břehy pláží na Tenerife nejsou pořád nesnesitelně horké. V Evropě, nebo třeba v Africe se na písku vůbec nedá vydržet a nejraději byste celý den strávili ve vodě.

Pláže tady na Tenerife jsou spíše subtropické. Ryby a vlastně celý život pod mořskou hladinou je tady velice zvláštní.

On vlastně zvláštní být musí. Uvědomte si, že celý ostrov je vulkanického původu. Navíc Golfský proud dělá taky zázraky a na východě se do široka rozprostírá velice teplý kontinent – Afrika.

Takže potápění je tady učiněný zázrak. Pod vodou je neskutečně dobrá viditelnost a ty věci, které se tam dají spatřit, no to je něco. Lidé rádi sledují podvodní zázraky Tenerife při šnorchlování.

Mnoho tajemství skrývají například přírodní bazény. Tyto skalní bazénky se nacházejí například na pláži v Los Gigantes, nebo Garachio.

Garachio má zvláštní atmosféru. Kromě toho, že znovu povstalo ze svých vlastních trosek, stojí za návštěvu také místní hrad Castillo, který město chránil před piráty.

Výlet na menší pláž ale taky stojí za to. Za příznivého počasí se můžete těšit na slunce a užívat si při šnorchlování a plavání. Na podzim a na jaře jsou vlny přece jen trochu silnější, ale žádný strach. Od toho jsou tu přírodní bazény. Tyto přírodní lázně se slanou vodou jsou v Garachio skutečnou atrakcí.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .