0
0

Playa de Palma navazuje na El Arenal a tvoří ji několik řad hotelů podél pláže směrem k hlavnímu městu. I zde najdete bary, restaurace a střediska zábavy.

Navíc se můžete přesunovat po plážové promenádě pěšky, turistickým vláčkem nebo na kole za pozdním večerním programem jak do El Arenal či na druhou stranu do C´an Pastily, která uzavírá toto rozsáhlé turistické území na západ od Palmy.

„Nahá míle“ začíná 9 kilometrů jihovýchodně od katedrály v Palmě de Mallorca. Je dlouhá 5 kilometrů a rozčleněná do několika pásem. Těsně z pláží probíhá pás palmové promenády s jednosměrnou silnicí, za ním pokračuje pás obchodů, barů, kafetérií a první linie hotelů, za níž následují druhá, třetí a někdy dokonce čtvrtá. Pláž je rozdělena do devíti úseků. Paralelně s pláží za poslední linií hotelů vede dálnice z a do Palmy de Mallorca. „Nahá míle“ je mezinárodní a liberální, což znamená, že plážovou módou je „nahoře bez“.

Záliv u Palmy de Mallorca je díky mírnému jihozápadnímu proudění o síle 4 – 5 ideálním místem pro surfing a jsou zde k dispozici půjčovny i škola surfingu.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .