0
0

Na poloostrově Jandia, na jihu ostrova Fuerteventura, se nachází Playa de Jandia. Místo, které vděčí za svůj název zdánlivě nekonečné bílé písčité pláži. Milovníci pláží i sportovní nadšenci si tady zcela určitě přijdou na své, protože kromě krásné pláže si tu také mohou vyzkoušet celou řadu aktivit, oblíbených turisty. Aktivní rekreanti si mohou vyzkoušet potápění, surfování a plachtění nebo se vydat na výlet na horských kolech.

Čilý noční život dává turistům a místním obyvatelům možnost strávit příjemné večery v různých barech a restauracích. Dovolenou můžete strávit v krásných apartmánových komplexech, útulných a prostorných finkách nebo luxusních hotelech.

Playa de Jandia se nachází v nádherném prostředí, které přímo vybízí k pěším procházkám. Při cestě narazí turisté na přírodní slaniska, která jsou dnes přírodní rezervací a hraničí přímo s pláží Playa del Matorral. Písečná pláž je ideálním místem pro osvěžující koupel v Atlantiku nebo k návštěvě krásného majáku. Kdo si troufne na delší vycházku, může se pustit podél pobřeží až k letovisku Costa Calma a pokračovat dál krásnou přírodní krajinou s obrovskými plochami z písku.

Překrásné letovisko má také četné nákupní příležitosti na plážové promenádě i v centru. V Playa de Jandii se nachází i ptačí park, který sice patří k obci Stella Canaris, ale mohou ho navštěvovat i ostatní turisté. Návštěvníci jsou ohromeni velkou plochou, ve které jsou umístěny rozličné ptačí druhy z celého světa. Ve velkých voliérách tady uvidíte například tukany královské, špačky, papoušky a tukany plamenné, cvrlikání a pískání je slyšet už z dálky. Park zdobí i několik rybníků s kachnami a rybami a je tady i plno stinných míst k odpočinku pro návštěvníky.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .