0
0

Letovisko Playa Barca se rozkládá v jižní části ostrova Fuerteventura, v oblasti zvané jako Jandía. Pro svou jedinečnou a neporušenou přírodu byla vyhlášena chráněnou přírodní oblastí Parque Natural de Jandía. V minulosti byla poseta malými rybářskými vesničkami, dnes se zde nachází mnoho oblíbených prázdninových středisek, mezi něž patří také Playa Barca.

S přílivem turistů se zde začaly budovat rozlehlé hotelové komplexy s řadou stravovacích a zábavních zařízení. Vše však bylo vystavěno v souladu s přírodou, tak aby nebyl narušen ráz krajiny. Playa Barca je ideálním místem pro všechny, kdo chtějí prožít pohodovou a ničím nerušenou dovolenou u moře.

Toto klidné středisko leží přímo u několikakilometrové pláže, která je situovaná asi 3 km od pláže Costa Calma. Pláž má pozvolný vstup do moře, což oceňují hlavně rodiny s malými dětmi a nepříliš zdatní plavci. Pláž je rájem pro surfaře, nachází se zde dokonce i známá škola windsurfingu F2 švýcarského závodníka René Egliho. Vyzkoušet zde můžete i mnoho další neméně zajímavých vodních sportů, jako je například parasailing, jízda na vodních lyžích, skútrech nebo vodních šlapadlech. Na své si v průzračně čisté vodě Atlantského oceánu přijdou také milovníci potápění a šnorchlování, kteří mohou pozorovat bohatý podmořský život.

Zasportovat si můžete také na souši, a to tenisovém kurtu, při minigolfu, biliáru nebo stolním tenise. Letovisko Playa Barca je obklopeno doslova pouštní krajinou. Pokud zatoužíte po poznání dalších zajímavých míst v blízkosti Playa Barca, vydejte se například do Costa Calma, Morro Jable, Playa Butihondo nebo La Solana.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .