0
0

Playa Amadores je přímořské letovisko, nacházející se na nejkrásnější stejnojmenné pláži ostrova Gran Canaria, v oblasti chráněného zálivu.

Pláž Playa Amadores je široká, rozsáhlá pláž s bílým pískem. Byla vytvořena uměle, v typicky karibském stylu, mezi skalisky. Proto splňuje požadavky i velmi náročných turistů. Její pozvolný vstup do moře však ocení zejména méně zkušení plavci a rodiny s dětmi. Velmi oblíbená je také její dlouhá promenáda se spoustou malých obchůdků, krámků, restaurací a barů.

Letovisko Playa Amadores je nejen skvělým místem pro oddych a relaxaci s nejrůznějšími možnostmi trávení volného času, ale i ideálním výchozím bodem pro fakultativní výlety.

Tipy na výlety:

Maspalomas – Maspalomaské duny se rozkládají na ploše čtyř kilometrů čtverečních. Některé z nich dosahují výšky deseti metrů. Jedná se o chráněnou oblast se spoustou vzácných rostlinných a živočišných druhů. Jsou také oblíbeným místem nudistů.

Puerto Rico – turisticky jedno z nejoblíbenějších přímořských měst, které získalo pověst Eldoráda pro rybáře. Od Playa Amadores je vzdáleno pouhé čtyři kilometry.

Mogán – romantický historický přístav. Malebná vesnička, donedávna zpřístupněna pouze po horských stezkách je vzdálená asi 7 km. Obě místa jsou dostupná i linkovými autobusy.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .