0
0

Na severu Galicie se rozkládá malinká obec Ourol, ve které žije kolem 1500 obyvatel.

Turistům je zde k dispozici několik ubytovacích kapacit, restaurace, bary, obchody a supermarkety. Vesnička nabízí ideální možnosti pěší turistiky a vyjížděk na koních. Asi 10 km daleko leží jízdárna San Pedro.

Přitažlivá je také oblast Cahvin, kde je k vidění jedinečná krajina porostlá největšími eukalyptovými rostlinami v Evropě.

Pokud vás omrzí dovolená na jednom místě, vydejte se například do města O Ferrol, které je vzdáleno asi 90 km, nebo do La Coruni nacházející se 100 km odtud. Přibližně 60 km na severozápad dále leží město Cedeira. V nedalekém městečku Ortigueira se nachází přístav a překrásné zahrady. Skvělým výletem je také návštěva majáku Punto Canderia a San Andrés de Teixido.

Asi 15 km od Ourolu je situováno město Viveiro, kde se můžete oddávat relaxaci v klimatizovaném bazénu, nebo slunění na pláži. Viveiro je historické město plné cenných památek, dochovaly se v něm staré hradby i brána z dob Carlose V. Pokud Viveiro navštívíte poslední srpnovou neděli, můžete se stát účastníky oslav a poutě Naseira de Viveiro se zpěvy, tanci a průvody.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .