0
0

Na jihu Andalusie se v regionu Córdoba rozkládá malá a příjemná vesnička Otivar, kde žije kolem tisícovky obyvatel. Je obklopena jedinečnou a nedotčenou přírodou, která láká k pěším výletům a dlouhým procházkám. Kromě svěží a divoké přírody však tato oblast nabízí také spoustu zajímavých pamětihodností.

Pro turisty je zde připraveno dostatečné a kvalitní zázemí a služby. Bylo zde vystavěno mnoho ubytovacích zařízení, jsou zde četné obchůdky a krámky se suvenýry. Otivar vyhledávají hlavně mladí lidé, kteří ocení množství skvělých barů, restaurací, nočních klubů a diskoték. Bavit se zde můžete až do brzkých ranních hodin.

Otivar má ideální polohu pro poznávání dalších zajímavých lokalit Andalusie. Z Otivaru se můžete kochat výhledem na pozoruhodnou horu Sierra del Chaparral. Pouhých 50 km jižně leží významné španělské město Granada. Granada je třetí největší španělské město nacházející se ve stejnojmenné provincii, pro kterou je typická velká rozmanitost krajiny a přírody. Na jedné straně se tyčí vrcholky pohoří Sierra Nevada s nejvyšší horou Mulhacén a na straně druhé se rozprostírají teplé pláže pobřeží Costa del Sol.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .