0
0

Na severu Španělska se v oblasti Kantábrie rozkládá poklidná rybářská obec Noja, kde žije okolo 2 tisíc obyvatel. Během posledních několika let se rozrostla o početná ubytovací, stravovací i zábavní zařízení a stala se oblíbeným a turisticky vyhledávaným letoviskem. Neustále se totiž rozvíjí, vzkvétá a svou jedinečností láká každoročně mnoho návštěvníků ze všech koutů Evropy

Pobřeží je zde omýváno Kantaberským mořem, které je ideální pro provozování nejrůznějších vodních sportů, zejména surfování, plachtění, jízdy na vodních lyžích, skútrech nebo šlapadlech. Na své si zde přijdou také milovníci potápění a šnorchlování, kteří pod mořskou hladinou mohou pozorovat úchvatný svět rostlin a živočichů.

Pobřeží lemují krásné písečné pláže, jako je například pláž Riis. Má pozvolný vstup do moře, proto ji vyhledávají hlavně rodiny s malými dětmi a nepříliš zdatní plavci. Za malý poplatek máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky.

Noja se může pochlubit také unikátním kulturním a historickým bohatstvím. Najdete zde však i dostatek obchodů, restaurací, barů i podniků s večerní zábavou. Pokud zatoužíte poznat i další zajímavá místa v této lokalitě, vyrazte například do 10 km vzdálené Santoňi, Bárceny de Cicero nebo Pedreňi.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .