0
0

Noční život a Gran Canaria, to jde skuktečně velice dobře k sobě.

Nejznámějším místem ostrova v noci je Playa del Ingles, dá se říci, že je to prostě Mekka nočního života.

Nejznámější puby a diskotéky najdou radovánek chtiví mezi shoppingcentry Kasbah a Plaza, zde totiž život začíná skutečně až dlouho po setmění. Nejinak je tomu i v centru Yumbo, kde navíc mnoho pubů a diskoték v suterénu je gay friendly.

Lidé z různých zemí hledají na Playa del Ingles noční dobrodružství a je nutno dodat, že nabídka k nočním radovánkám je skutečně pestrá, prostě každý si přijde na své.

Kdo ale hledá pro večer spíše příjemné a tiché prostředí pro večeři ve dvou či romantické procházky podél moře, měl by raději zvolit oblast Meloneras. I zde sice najde puby, casino či diskotéku, ale převažují elegantní restaurace podávající vybranou mezinárodní kuchyni s přímým výhledem na noční moře. Naprostým až kýčovitým ideálem romantických představ o příjemně stráveném večeru je restaurace Senador pár kroků (vlevo) od majáku, kde mají návštěvníci možnost sedět díky večernímu přílivu skutečně jen pár metrů od moře. A pokud se Poseidon zlobí, je nutné počítat i s nějakou tou kapkou až na stole.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .