0
0

San Juan de la Rambla se nachází na severním pobřeží mezi Puerto de la Cruz a Icod de los Vinos.

Je to malá idylická rybářská vesnice. Většina turistů jen projde kolem.

Až se zdá, že se vesnice ztratila v čase. Stojí za to se ale zastavit a obhlédnout historické centrum s mnoha starými domy. Typická architektura Kanárských ostrovů s dřevěnými balkony a mnoha nádvořími okouzlí mnohé návštěvníky.

Tady se můžete ponořit do starých časů a vychutnat klid. Oblast je stále protkána hustou pavučinou zemědělství.

Banánové plantáže sahají místy až do vsi. Kolem San Juan de la Rambla je velmi zeleno a pobřeží s výhledem na Atlantik je zvláště přitažlivé.

V Las Augas jsou mořské bazény vhodné pro nezkušené plavce. Místo je chráněné proti vlnám a navíc je zde malý stánek, ideální místo, kde si dát zmrzlinu, nebo osvěžující nápoj.

V této čtvrti San Juan de la Rambla je mnoho atraktivních a tradičních rybích restaurací. Zde si můžete vybrat ty nejčerstvější ryby přímo z pultu. Na jídelníčku můžete najít i ploskozubce. Tato ryba se obvykle podává vařená a zalitá olejem a octem.

Z Las Augas si musíte udělat procházku po pobřeží do El Rosario. Po cestě minete kanárské vily, která rovněž stojí za povšimnutí. V El Rosario uvidíte ještě skutečnou tvář ostrova Tenerife. Tato pláž je kamenitá, ale naprosto pravá idylická a nezkažená.

Velmi dobré nákupní příležitosti máte v blízkém La Guancha, Puerto de la Cruz a samozřejmě Icod de los Vinos. San Juan de la Rambla je výchozím bodem pro mnohé výlety.

V San Juan najdete krásné a stylové ubytování a dovolenou, kterou si vychutnáte v klidu a v pohádkovém šumu Atlantiku.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .