0
0

Los Silos se nachází v severozápadní části ostrova Tenerife. Skutečnost, že město není přímo u moře, je možná důvodem, proč je tady takový klid.

Los Silos se nachází ve slunečné a idylické oblasti mezi městy Garachico a Buenavista del Norte.

Náměstí s kavárnami a lavičkami zvou k odpočinku a snění. Je odsud nádherný výhled na vysoké hory Teno. Zvláštní atmosféru dodávají místu kanárské budovy a vavřínové stromy. Co opravdu stojí za to vidět, je místní kostel. Celý je vyzdoben v bílé a tak to vypadá, jako by ve slunci zářil.

Pro turisty je zde vytvořeno takzvané one-stop-shop pro informace o zdejší flóře a o pobřežní oblasti Isla Baja. Zde dostanete rovněž mapy.

Los Silos je oblíbeným výchozím bodem pro výlety. Některé procházky po horách Teno mají v Los Silos také svůj koncový bod. Po vyčerpávající, ale atraktivní procházce si tak můžete odpočinout v některém z barů. Vavřínové lesy a hluboké rokle okouzlí každého návštěvníka.

Pro ty, co touží po koupání je otevřen mořský bazén. Zde si můžete užít výhod křišťálové vody Atlantiku a při tom nebýt vystavení silnému příboji. Bazén je vhodný zejména pro nezkušené plavce a rodiny s dětmi. Vedle bazénu najdete písečnou pláž. V La Isla Baja jsou vody Atlantiku spíše klidné a je tak snazší plavat, šnorchlovat a potápět se.

V Los Silos se dozvíte o kultuře a tradici z první ruky. Existuje mnoho festivalů a slavností v Corpus Christi v Los Santos.

Zde můžete prožít dovolenou v klidu a přírodě a zapojit se do mnoha sportovních aktivit.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .