0
0

Los Realejos je komunita složená z několika obcí blízko moře. Jsou velmi atraktivní prioritou moderní architektury a tradičním designem kostelů.

Los Realejos je rozděleno na dvě části. Los Realejos bajo, tedy dolní část, a Los Reajelos alt, část horní. Zvláště v horní části má stále veliké slovo zemědělství.

Množství prodejen, obchodů, barů a restaurací nabízí turistům všechno, co potřebují.

Historie říká, že Los Realejos bylo posledním městem dobitým španěly. Místní jsou proto velmi pyšní na svou odolnost.

V okolí Los Realejos najdete mnoho míst na krásné procházky. Výlety až do Mirador San Pedro, nebo v údolí Orotava. Některé trasy jsou vhodné i pro horská kola. Po cestě se můžete nechat okouzlit spoustou nádherných rostlin a až půjdete po pobřeží do Puerto de la Cruz, prohlédnete si skalní města, pláže, zříceniny a historické budovy.

Los Realejos je rovněž vhodné k pěstování extrémních sportů, například paraglidingu. Mezinárodní Paraglidingový festival pořádá město Flypa.

El Socorro, tak se nazývá zdejší písečná pláž, vhodná především k surfování. Jsou dny, kdy nezkušení surfaři i plavci nesmí do vody, ale jinak je tato pláž ke koupání vhodná. Pláž El Socorro je natolik populární, že se zde koná mistrovství v surfování.

Na pobřeží Los Realejos se celý rok dá výborně potápět. Čistá voda nabízí výborné podmínky k potápění. Můžete si prohlédnout fascinující podmořský svět, a věnovat se třeba i jeskynním ponorům. Potápěčské školy tady navíc nabízejí a organizují exkurze.

Pro milovníky zvířat je tu možnost shlédnout krásy těchto končin z koňského hřbetu. Jezdit na koni vás tady naučí, a pokud jde o vybavení, to si lze půjčit.

Los Realejos je klidné letovisko, které nabízí mnoho příležitostí pro sportovní a volnočasové aktivity. Kulinářské umění typických hospod a restaurací je vhodné kombinovat s lahodným vínem.

Zobrazuji 0 výsledků
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .